O firmie

Powstała w Swarzędzu firma LOFT Decora już od wielu lat zajmuje się produkcją wyjątkowych mebli z drewna oraz stali. Wysokiej jakości produkty znajdują zwolenników wśród klientów chcących urządzenia wnętrza nowoczesne i industrialne.

Meble, które można znaleźć na stronie www.loftdecora.pl idealnie wpisują się w ten klimat i pozwalają stworzyć przestrzeń idealną, składającą się z wysokiej jakości stołów, stolików, hokerów i regałów.

Najważniejsze jest to, że do produkcji mebli tej marki wykorzystywane są tylko najlepsze materiały. Klient może mieć pewność, że otrzymuje produkt, z którego będzie mógł korzystać przez wiele lat. Jest to najważniejsze, aby zawsze mieć tego świadomość podczas nabywania mebli do domu. Dzięki temu uda się stworzyć przestrzeń funkcjonalną, użytkową i dostosowaną do potrzeb.

 

Z meblami od marki LOFT Decora będzie to jak najbardziej możliwe. Warto stawiać na wyjątkowe meble z drewna, które przepięknie będą wyglądały w nowoczesnych wnętrzach. Uzyskanie wyjątkowego klimatu we wnętrzu z ich pomocą będzie jak najbardziej możliwe.

LOFT Decora Swarzędz

Loft Decora - meble industrialne producent

Dane firmy

Adres

62-020 Swarzędz, ul. Piaskowa 38
powiat poznański

Telefon

+48 792 922 866

Internet

http://loftdecora.pl/

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piatek: 10.00-18.00

Lokalizacja

Opinie o firmie LOFT Decora w Swarzędzu

Brak opinii