ARCHAMO architektura Małgorzaty Piotrowskiej- Krefft

O firmie

Firma ARCHAMO architektura została założona przez Małgorzatę Piotrowską- Krefft w 2010 roku.


Działalność pracowni jest oparta na wieloletnim doświadczeniu zawodowym właścicielki i zarazem głównego projektanta. Zajmujemy się projektowaniem architektonicznym we wszystkich stadiach projektowych współpracując przy tym z doświadczonymi projektantami z innych branż niezbędnych do kompleksowej realizacji projektu.


Specjalizujemy się w tworzeniu przyjaznych ergonomicznie  gabinetów, klinik  stomatologicznych o przytulnych wnętrzach. Pomagamy przy wyborze lokalu, projektujemy kompleksowo z przeprowadzeniem procedur pozwoleń, lub zmian sposobu użytkowania, aż po wykonawczy projekt aranżacji wnętrz.


Zajmujemy się szeroko pojętą architekturą od projektów domów jednorodzinnych po osiedla i całe założenia architektoniczne oraz wnętrza. Produktem finalnym jest kompleksowy projekt z wymaganymi uzgodnieniami, pozwoleniem na budowę zawierający skoordynowane projekty wszystkich branż oraz projekty wnętrz części wspólnych, zieleni, ogrodzenia, identyfikacji wizualnej.


Nasze projekty wnętrz najlepiej można ocenić po zakończonej, udanej realizacji, czym również z chęcią się zajmiemy. Ewentualnie pomożemy przy zakupach i kompletowaniu elementów wykończenia mieszkań, apartamentów, biur.


Do obejrzenia naszych realizacji zapraszam do galerii obrazkowej 


Małgorzata Piotrowska- Krefft

ARCHAMO architektura Małgorzaty Piotrowskiej- Krefft Gdynia

Projekt kliniki stomatologicznej w Kościerzynie, projekt zmiany sposobu użytkowania, projekt wnętrz medycznych. Gabinet stomatologiczny

Dane firmy

Adres

81-577 Gdynia, ul. Rdestowa 150a
Trójmiasto

Telefon

+48 783 006 080

Internet

http://www.archamo.pl

NIP

586-173-85-08

REGON

221133885

Godziny otwarcia

9-17

Lokalizacja

Opinie o firmie ARCHAMO architektura Małgorzaty Piotrowskiej- Krefft z Gdyni

Brak opinii