Midero sp. z o. o.

O firmie

Pozycjonowanie stron, omnichannel commerce, big data, analityka webowa, systemy klasy CRP/ ERP...jeżeli te pojęcia są Ci obce, nie martw się - w Midero znamy się na tym i co więcej, wiemy jak przełożyć tę wiedzę na konkretne korzyści dla Twojej firmy.


Klaster analityki biznesowej Midero to grupa firm, z których każda specjalizuje się w innym zakresie ICT oraz e-marketingu


Członkowie Midero:


-Wolfgraf - istniejący od 2006 roku zespół webdesignerów, programistów i grafików. Tworzenie stron www, systemów CRP oraz ERP, aplikacji webowych i oprogramowania to nasza specjalność. Jeżeli potrzebujecie stworzyć stronę internetową sklepu, zadbać o identyfikację wizualną marki albo sprawić, żeby istniejąca witryna była bardziej atrakcyjna, zapraszamy!


-Supremum SEO - zajmujemy się marketingiem internetowym, optymalizacją i pozycjonowaniem stron www. Działamy już od 2006 r., a od 2010 r. jako niezależna spółka. 


-Neokracja - zajmujemy się marketingiem w mediach społecznościowych. Zadbamy o to, co mówią o Twoich usługach w social media, przeprowadzimy kampanię reklamową i kompleksowo zadbamy o obsługę firmowych profili.


-Averi - dla nas Google AdWords i Google Analytics nie mają tajemnic - wykorzystujemy te narzędzia, aby lepiej poznać potrzeby klientów, prowadzimy kampanię linków sponsorowanych oraz organizujemy szkolenia, na których dzielimy się swoją wiedzą.


-mBuzz - zajmujemy się marketingiem szeptanym na forach internetowych i kontrolą wizerunku Twojej firmy w sieci. 


Dowiedz się więcej: https://midero.pl/


 

Midero sp. z o. o. Kraków

midero

Dane firmy

Adres

30-710 Kraków, ul. Ślusarska 9
powiat krakowski

Telefon

+48 534 318 322

Internet

NIP

6762499946

REGON

363525023

KRS

0000597058

Godziny otwarcia

pn - pt 8.00 - 16.00

Lokalizacja

Opinie o firmie Midero sp. z o. o. z Krakowa

Brak opinii