Leczenie uzależnień - META

O firmie

Specjalistyczne rozwiązywanie problemów alkoholowych poleca ośrodek terapii stacjonarnej META.
Ośrodek posiada dwie placówki. Pierwsza z nich położona jest w malowniczych górach w Murzasichle, przy granicy z Czechami. Druga placówka mieści się obok łodzi w Aleksandrowie Łódzkim.
W ośrodkach odbywa się terapia grupowa i indywidualna leczenia przede wszystkim alkoholizmu. Leczone są także inne dolegliwości psychologiczne i uzależnienia. Ośrodek leczy takie choroby psychologiczne jak depresje, bulimie i anoreksje, nieśmiałość, lęki i fobie oraz alkoholizm, i uzależnienia od narkotyków i hazardu lub gier komputerowych.

Kadra ośrodków to profesjonalni psychoterapeuci z którymi będą mieli Państwo kontakt codziennie. W ramach terapii odbywają się liczne i ciekawe zajęcia mające na celu podbudowania Państwa na duchu i nauczenia radzenia sobie z problemem uzależnienia. Leczenie odbywa się anonimowo dbamy o to szczególnie.

Na stronie internetowej ośrodka poczytać mogą Państwo więcej o terapii uzależnień i dowiedzą się Państwo więcej o naszej kadrze oraz udostępnione są telefony na które anonimowo bez zobowiązań mogą Państwo dzwonić do czego serdecznie zapraszamy.

Dane firmy

Adres

95-070 Aleksandrów Łódzki,
powiat zgierski

Telefon

789 238 419

Internet

http://www.meta.pomost-al.eu

NIP

732 201 99 02

REGON

473290483

Opinie o firmie Leczenie uzależnień - META w Aleksandrowie Łódzkim

Brak opinii