Maskowy Bal - Wypożyczalnia i sprzedaż kostiumów

O firmie

Maskowy Bal - internetowa i stacjonarna wypożyczalnia strojów karnawałowych


Bale karnawałowe niejednokrotnie wiążą się z przebieraniem się w różnego rodzaju kostiumy. Są to imprezy na tyle różnorakie i sporadyczne, iż nie opłaci się z ich powodu kupować przebrań. Świetnym rozwiązaniem przy takiej okazji jest wypożyczenie idealnego dla nas stroju balowego. Taką też możliwość daje nam wypożyczalnia strojów Maskowy Bal, która stawia na nietuzinkowość, nieszablonowość oraz stuprocentowy profesjonalizm.


Proponowane stroje karnawałowe


Wśród strojów udostępnianych w wypożyczalni Maskowy Bal spotkamy zarazem przebrania dla dorosłych, jak również i dla dzieci. Są to stroje tematyczne jak i specjalne kostiumy dopasowane do rozmaitych gustów. Odnalezienie odpowiedniego kostiumu w żadnej innej wypożyczalni nie będzie tak proste. Dobrane według własnego stylu stroje karnawałowe stanowią doskonałe dopełnienie każdego balu przebierańców. Pozwalają na malownicze przeżycie imprezy jak i wykreowanie niesamowitych wspomnień. Dzięki właśnie wypożyczalni Bal Maskowy można prezentować się wytwornie lub komicznie, czy upodobnić się do znanych gwiazd i celebrytów.


 


Wypożyczanie przebrań i strojów


Wypożyczalnia strojów i kostiumów Maskowy Bal umożliwia Państwu pożyczanie kostiumu na dobę. Przy wypożyczaniu na kilka dób, dni wolne od pracy (sobota oraz niedziela) nie są dodatkowo liczone. Co ważne, wypożyczalnia nie bierze kaucji za przebrania, niezależnie od ceny ich wypożyczenia. Ceny wypożyczenia zaczynają się od 20PLN i z reguły kończą się na mniej więcej 80zł (poza kostiumami z linii DELUXE, których ceny wahają się od 100zł do 200zł). Stroje można wypożyczyć zarówno w oddziałach firmy w Poznaniu i Wrocławiu jak i online na stronie internetowej wypożyczalni.


Firma Maskowy Bal prowadzi także sprzedaż strojów ikostiumów karnawałowych.

Maskowy Bal - Wypożyczalnia i sprzedaż kostiumów Wrocław

Kostium na Halloween z oferty wypożyczalni Maskowy Bal

Dane firmy

Adres

52-401 Wrocław, ul. Ludwika Solskiego 1A

Telefon

605133161

Internet

http://maskowybal.pl/

NIP

8942849231

REGON

021050527

Lokalizacja

Opinie o firmie Maskowy Bal - Wypożyczalnia i sprzedaż kostiumów z Wrocławia

Brak opinii